Olivia Palermos: Kështu mbahet e kaltra pastele

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Olivia Paleromo (34), e njohur për kombinimet e pagabueshme të modës, nuk është për t’u befasuar që e quajnë “mbretëreshë stili”

Veshjet e saj janë çuar deri në perfeksion, pra ajo në çdo rrobë që e vesh duket në mënyrë perfekte, transmeton Telegrafi.

Olivia gjithmonë “sjell” diçka të re, “të freskët” dhe ndryshe, pra kështu është edhe këtë herë.

Në të vërtetë, ikona e modës dhe influensuesja këtë herë ka treguar se si duhet të vishen femrat në vjeshtë dhe si t’i kombinojnë “qiellin” ngjyrën e kaltër apo pastele.

Me dy veshjet me të cilat “ka shëtitur” Olivia, janë krejtësisht të thjeshta dhe të pangarkuara me detaje të shumta dhe aksesorë.

Shikoni si duket Olivia.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje