Sytjena dhe triko, trendi i ri vjeshtor

HERMES, agjensi udhëtimi

Falë kompanisë Khatie dhe stilistit francez Jacquemus, sytjenat me triko janë një trend që do të shihet gjithandej gjatë vjeshtës.

Në pranverën e vitit 2019, Khaite debutoi në setin e thurur që përputhet.

Jacquemus ndoqi shembullin, duke përfshirë trendin në shumë një pamje të gatshme për t’u veshur për koleksionin e pranverës 2020.

Jacquemus

Aktorja Katie Holmes pastaj u pa në New York me të njëjtin trend.

Në tetor 2020, Hailey Bieber u pa në një shëtitje me miken e saj Kendall Jenner, në dukje duke rikrijuar pamjen ikonë të Katie Holmes, por duke shfaqur pak më shumë lëkurë.

Kylie Jenner, si personi që shpesh vendos trendet, u bashkua me trendin në Instagram këtë verë, duke veshur një sytjena të bardha të thurura, të shoqëruar me tuta dhe një triko të hapur sipër. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje