Rama: Naftëtarët të marrin shembull nga Liga e Futbollit

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Kryeministri Edi Rama ka komentuar fundin e bojkotit nga ana e Ligës Profesionistë të Futbollit.

Kreu i qeverisë thekson në Twitter se ky shembull duhet të ndiqet dhe nga naftëtarët.

“E përshëndes fundin e bojkotit absurd të Ligës Profesioniste të Futbollit dhe rifillimin e kampionatit të dielën! Tani po,gati të flasim me Federatën Shqiptare të Futbollit për të zgjidhur me mirëbesim e mirëkuptim hallet e Ligës !Uroj që naftëtarët të marrin shembull. Unë jam gati”, shkruan Rama në Twitter.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje