UFC/ Khabib fiton me nokdaun, bëhet kampion i padiskutueshëm

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Njëra ndër ndeshjet më interesante në UFC, pra në sporte luftarake të kombinuar në kategorinë e lehtë në mes të Khabib dhe Gaethje ka përfunduar

Khabib dhe Geathje kanë luajtur për kategorinë e lehtë për titullin e kampionit të Botës sa i padiskutueshëm të Botës në UFC.

Khabib e fitoi këtë ndeshje në raundin e dytë të UFC-së. /GazetaExpress/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje