Bessa, pas këngës shikoni sa “hot” duket ajo

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Këngëtarja Bessa para disa dite lansoi këngën e saj me të re, “No Buggati”, një këngë kjo që gradualisht po shndërrohet në një hit veror

“No Buggati” deri me tani ka më shumë se 167 mijë klikime në youtube dhe është pritur mirë nga fansat e ri të saj.

Por, këngëtarja shquhet edhe për fotot e saj seksi të cilat këto ditë i ka botuar nëpër rrjetet sociale.

E derisa këngën e saj “No Buggati” e kemi parë, Bessa ka bërë edhe një fotosesion tepër seksi të cilin e ka shpërndarë në rrjetet sociale. /GazetaExpress/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje