Video-Lajm/ Grevisti i UPN Ballsh: Rama na ka “parkuar” në vend të gabuar

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Mallakastër – Agron Alushaj është një prej 870 naftëtarëve të UPN Ballsh i cili është në mbështetje të kolegëve dhe kolegeve të tyre.

Ai thirrjes së Kryeministrit Rama për të lënë grevën e të ulen për negociata e zgjithje të problemit të tyre, ai i është përgjigjur me ironi, Na ka parkuar në vend të gabuar, duhet të ishim në punë.

Shikoni videon

Be the first to comment

Lini një Përgjigje