Ndarja/ Nora Istrefi reagon për Robert Berishën

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Nora Istrefi dhe Robert Berisha vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas ndarjes së tyre të bujshme vitin e kaluar. Ndonëse të ndarë, dyshja kanë treguar se vazhdojnë të ruajnë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin.

Këtë e ka vërtetuar sot Nora, e cila me postimin e fundit në Instagram e ka mbështetur publikisht projektin e ri të bashkëshortit.

Këngëtarja ka postuar foton promo të emisionit të ri të Robertit, me titull “Robi plaket kur don vet”, emision i cili do të nisë transmetimin nga 25 tetori në Klan Kosova.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje