Dokumenti/ “Çështja e naftëtarëve është e privatit”, Shehaj pyet Ramën: Kjo padi e kujt është?

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Lëvizja Socialiste për Integrim reagon sërish për çështjen e naftëtarëve të Ballshit  të cilët prej ditësh janë ngujuar në grevë urie pa afat dhe deklaratat e sotme të Kryeministrit Edi Rama, i cili u shfajësua duke thënë se ai dhe qeveria që ai drejton nuk ka asgjë në dorë për ta zgjidhur këtë cëcshtje.

Nënkryetarja e LSI-së për Tiranën, Briseida Shehaj i publikon dokumentin zyrtar dhe i drejtohet kreut të Qeverisë që të përgjigjet për padinë në fjalë

“Sot Kryeministri tha kjo është një çështje e privatit…

Kjo padi e kujt është???

KAQ PËR SOT”, shprehet nënkryetarja e LSI-së për Tiranën, Briseida Shehaj teksa publikon dhe dokumentin në fjalë.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje