Merr flakë autobuzi i linjës Fier – Levan, shpëtojnë pasagjerët

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Fier – Merr flakë një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan, sapo zbret vendin e njohur si Qafa e Koshovicës

Mësohet se në momentin që mori flakë autobusi ka qenë I mbushur me udhëtarë të cilët lëviznin nga Levani për në Fier

Sapo janë pikasur flakët, drejtuesi imjetit dhe fatorinua kanë zbritur pasagjerët.

Mësohët e flakët kanë shpërthyer në pjesën e pasme të autobusit, e shkak mund të jetë një defekt në motor

Policia Fier

Sot rreth orës 14:00, në aksin rrugor Fier-Levan, ka marë flakë në ecje e sipër një automjet tip autobuz me drejtues shtetasin E. C., banues në Frakull, Fier.

Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në motorrin e mjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje