Kabina e diamantit një kombinim i shkëlqyeshëm

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Kabina e diamantit është bërë nga copa druri, dhe baza gjashtëkëndore në formë diamanti është e mbuluar me një shtresë të trashë myshku

Kjo është arsyeja pse kabina duket magjepsëse, transmeton Telegrafi.

Dyshja krijuese Jacob Witzling dhe Sara Underwood, së fundmi zbuluan versionin e tyre të fundit, Diamond Cabin.

Muret janë në një kënd prej 30 gradësh derisa të arrijnë një lartësi prej katër metrash, për të krijuar më shumë hapësirë për sipërfaqet e punës dhe ulëset e kabinës.

Kabineti i ndërtuar është planifikuar në mënyrë radiale si një oazë dykatëshe jashtë qytetit.

Sipërfaqja e përgjithshme është 8.6 metra katrorë. Kati përdhes ka një dhomë të rehatshme të jetesës me një shporet dhe mobilie elegante dhe një shkallë që siguron qasje në papafingo prej 6 metrash katrorë, gati tre metra larg.

Brendësia e kabinës ofron komoditet modern dhe ka energji elektrike, një koftor me gaz dhe një lavaman.

Ekziston edhe një dush në natyrë dhe një vaskë hidromasazhi.

Një strukturë prej druri dhe një mbulesë myshku shkrin kabinën me zhurmën përreth.

Me të vërtetë duket shkëlqyeshëm…

Be the first to comment

Lini një Përgjigje