E kthen kokën e mikut të tij në një vrimë gjigande

HERMES, agjensi udhëtimi

Një artist tatuazhesh në Utah të SHBA kaloi të gjitha pritshmëritë e artit të tij me një nga punimet e fundit.

Matt Pehrson krijoji një iluzion optik në kokën e mikut të tij, që sapo e shikon të jep përshtypjen e një vrimë të madhe.

Pehrson ka ndërtuar disa viza të mëdha të zeza, që japin idenë se vrima në kokë kalon përtej kafkës. Piktura u publikua nga vetë artisti në llogarinë e tij në Instagram, ku fitoi një vëmendje të paparë.

Bëra diçka të çmendur me mikun tij Ryan sot… Kemi edhe pak punë me këtë. Çfarë mendoni për një art si ky?”, ka thënë tatuazhieri, në një kohë që fotoja ka arritur të mbledhë 11.400 pëlqime dhe mijëra komente.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje