Opinion/ Plasin stërkalat e Ramës para gazetarëve, Shkullaku vë maskën

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Aq me zemer e ka pasur Edi Rama mbrojtjen e plehrave te inceneratoreve sa e ka humbur toruan dhe ka lene karrigen dhe eshte ngritur ne kembe në studio per te mbrojtur inceneratorin e Fierit qe ka marre 25 milion euro nga buxheti pa bere asnje pune.

Aq shume e ka humbur toruan Rama sa ka vajtur gazetarëve duke i bertitur para fytyres në kohë pandemie. Kjo e ka detyruar Shkullakun që të zbatojë vendimet e qeverise Rama para sterklave të pështymës që lëshonte Rama në histeri e sipër.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje