Ngjyra e vjeshtës që duhet të jet në garderobën tuaj

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Me motin e ftohtë vjen sezoni i futbollit, koha e çokollatave të nxehta dhe një varg ngjyrash më të pasura, më të thella, për t’u përfshirë në veshjet tuaja.

Disa nga nuancat më të njohura të sezonit?

Klasikët si kafe, portokall, dhe nuancat ulliri – por veshjet me ngjyrën e kuqe të mbyllur padyshim që meritojnë një vend në gardërobën tuaj, gjithashtu.

Vit pas viti kjo ngjyrë e bukur është pjesë e sfilatave të modës në veshje të ndryshme dhe kështu siguron një vend si pjesë e trendeve gjithmonë.

E kuqja e mbyllur përzihet me pothuajse çdo ngjyrë, nga tonet neutrale deri në nuancat e ndritshme.

Varësisht nga mënyra se si ju pëlqen ta kombinoni, disa ide të bukura i gjeni më poshtë:

Be the first to comment

Lini një Përgjigje