Moti i keq dhe largësia nuk i trembin demokratët mallakastriotë të votojnë

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Mallakaster – Arjan Llanaj kreu i PD per Mallakastren ka pohuar per ALB365 se demokratet mallakastriote si asnjehere po vijne te votojne per perfaqesuesit e tyre politik. Edhe pse mot i keq apo dhe largesia nuk i ka penguar qe te marrin pjese ne kete proces demokratik

Be the first to comment

Lini një Përgjigje