Ngjyra që i bën veshjet e vjeshtës më interesante

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Gjashtë kombinime për ato që u lodhën nga bezha në vjeshtë/dimër

Në botë ka dy lloje njerëzish: ata që duan të veshin çdo ngjyrë të mundshme dhe grupi tjetër, që nuk lëviz nga tonet e bezhës dhe ngjyrat neutrale.

Këtë sezon, mund të bëni një miksim pa dalë nga stili juaj.

Nëse bezha, grija, apo e zeza ju ka lodhur pak, shtojini detaje me ngjyra, që i bëjnë veshjet e vjeshtës edhe më interesante.

1. Një shall gjigant ose një triko në ngjyrë të ndezur

2. Këtë vjeshtë, në vend të bezhës hidhini sytë nga e verdha e zbehtë. Provojeni ta kombinoni me xhinse, do të duket një mrekulli!

3. Eksperimentoni me tonalitete ngjyrash. Hiqni dorë nga ngjyrat “uniformë”

4. Mund të vishni bezhë sa të doni, por sigurohuni që baza e veshjes të ketë ngjyra!

5. Shto aksesorët me ngjyra. Veshja juaj mund të jetë e gjitha me ngjyra neutrale, por çanta s’ka pse!

6. Investo në kostume me ngjyra.

Burimi: Who What Wear

Be the first to comment

Lini një Përgjigje