Trendi i ri, të brendëshmet dalin jashtë

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Trendi i të brendshmeve jashtë, s’është diçka e re. Ai nisi që në vitet 80’ me figura si Paris Hilton, apo kompani si Victoria’s Secret

Tashmë, në duart e një brezi të ri stilistësh, ky trend po rikthehet dhe në pranverën e verën e 2021-shit.

Bëhuni gati ta shihni më shpesh.

Qe disa nga sfilatat dhe të famshmit që kanë përqafuar trendin:

ALEXA DEMIE

DUA LIPA

VERSACE PRANVERË/VERË 2021

Trendi i ri thyen kode veshjeje dhe i nxjerr të brendshmet jashtë!

SUPRIYA LELE PRANVERË/VERË 2021

Be the first to comment

Lini një Përgjigje