“Skriniar mund të largohet”

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Trajneri i Sllovakisë, Pavel Hapal ka treguar se mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar ka pranuar se trajneri Antonio Conte “nuk ka biseduar me të fare kohëve të fundit”.

Mbrojtësi i zikaltërve ka qenë i lidhur me një kalim në Tottenham ditëve të fundit dhe trajneri i Sllovakisë, Hapal, ka treguar se mbrojtësi “mund të largohet”.

“Ai me tha se trajneri i tij nuk flet më të shumë kohëve të fundit”, tha Hapal për Tuttomercatoweb.

“Ai mund të largohet, por ai e di që është në planet e klubit dhe mund të rrijë edhe në Inter”.

“Sa për ne, ai është gati. Ai stërvitet mirë dhe, sipas mendimit tim, nuk ka shumë probleme

Be the first to comment

Lini një Përgjigje