Noizy feston ditëlindjen e tij të 34-të

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Rep-artisti i njohur, Noizy, vazhdon të jetë ndër më të dëgjuarit në estradën shqiptare.

Që vite më parë ai ka zënë vend të veçantë në industrinë muzikore, ndërsa tani vlerësohet tej mase për prodhimtaritë e tij.

Sidoqoftë kësaj, dita e sotme (e diel) duket të jetë speciale për të, pasi feston ditëlindjen e tij të 34-të.

Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, ku familjarë, kolegë dhe fansa kanë uruar reperin.

Pjesa më e madhe e tyre që shpërndanë fotografinë e Noizyt me mbishkrime, e paraqisnin reperin me makina luksoze e të rrethuar me para.

(Foto: Instastory)

Derisa ai feston, “Party Turn Up” është projekti i tij i fundit, që u pëlqye në masë të madhe nga adhuruesit e muzikës së tij .

Be the first to comment

Lini një Përgjigje