Zjarri shkrumbonë kasollen e barit dhe furgonin

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Nje mbajtese bari per bagetite eshte perfshire nga flaket kete mbasdite ne fshatin Kallm te Madh te njesise administrative Mbrostar në banesën e Durim Buzit

E ndertuar prane banesave rrezikohen banesat prane pasi flaket favorizohen nga era .

Nuk dihet ende shkaku por dyshohet shkendije elektrike
zjarrefikja ne vendngjarje

Nga flaket eshte shkrumbuar nje fugon i parkuar aty

Po punohet per te marre nen kontroll flaket

Be the first to comment

Lini një Përgjigje