Trajneri Frank De Bur është trajneri i ri i Hollandës.

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Frank De Bur është trajneri i ri i “Tulipanëve”, pasi këtë lajm e ka njoftuar vetë federata në rrjetet sociale.


Pas largimit të Ronald Koemanit, në stol tani do të ulet trajneri i ri Frank De Bur.
Shumë emra qarkulluan për trajnerin e ri të Hollandës, por në fund është vendosur për ish-trajnerin e Interit Frank De Bur.
Trajneri i ri ka hedhur firmën në kontratë dhe tashmë është pjesë e Hollandës.
Tekniku De Bur është me eksperiencë dhe ka drejtuar shumë klube të mirënjohura në Europë.
Besimi tani te trajneri i ri është i madh dhe Frank De Bur duhet të ketë sa më shumë rezultate të mira me kombëtaren.
Hollanda në vitet e fundit nuk ka qenë në formën e saj më të mirë, prandaj me teknikun De Bur do të kërkohen më shumë rezultate pozitive.

Hilmi Saliu

Be the first to comment

Lini një Përgjigje