Emrat/ Të deleguarit e PD nga qëndra për votimet në Qarkun Fier

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Fier – Në datën 8 tetor demokratët e Qarkut Fier do të votojnë emrat që do të jenë kandidatët për deputetë të qarkut të tyre.

Burime të besueshme brenda selisë së PD pohojnë për ALB365 se tashmë janë zbardhur emrat e dy komisionerëve që janë nga selia qëndrore e PDSH dhe së bashku me ta do të jet edhe sekretari i përgjithshëm i degës ku do kryhen votimet.

Në bazë të shkresës zyrtare që ALB365 ka siguruar mësohet se për procesin e votimit në datën 8 tetor emrat në bazë të degëve janë si më poshtë

Fier – Edmond Spaho dhe Florian Pustina

Roskovec – Sahit Dollapi dhe Bujar Vukaj

Patos – Sahit Dollapi dhe Arbert Avduli

Lushnje – Gazmend Bardhi, Lulzim Omuri dhe Erjon Sulaj

Divjakë – Gazmend Bardhi, Lulzim Omuri dhe Bernard Banushi

Mallakastër – Ervin Minarolli dhe Besnik Dervishi

Be the first to comment

Lini një Përgjigje