Me çifteli dhe “Say my name”, Bebe Rexha ia nis valles

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan fotografi e video të ndryshme me fansat e saj.

Së fundmi ka publikuar një video interesante për ndjekësit e saj. Në këtë video shihet artistja duke vallëzuar me tezen e saj nën ritmet tradicionale shqiptare.

Nën ritmet e çiftelisë e së bashku me këngën “Say my name”, artistja dhe tezja e saj ia hedhin valles. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje