Kërcet pistoleta, plagoset 21 vjeçari shqiptar

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Greqi: Të shtëna në Kalithea në orët e para të mëngjesit, i plagosur 21 vjecari shqiptar.

Një 21-vjeçar shqiptar u plagos në orët e para të mëngjesit tw sotwm nga të shtënat me armë në Kallithea. Sipas policisw, pak pas orës 01:00, një person i panjohur qëlloi të riun emigrant ndërsa ishte në Kalithea nw kryqëzimin e rrugëve Malachias dhe Metamorfoseos. Viktima u transportua me ambulancën e EKAB në një spital, ku po trajtohet jashtë rrezikut, ndërsa EL.AS. po heton incidentin.

https://www.zougla.gr/greece/article/pirovolismi-stin-kali8ea-ta-ksimeromata-me-enan-travmatia

Be the first to comment

Lini një Përgjigje