Elvana Gjata në superformë dhe me bikini

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

?????????????????????????????????????????????????????????

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun, pasi përveç zërit të ëmbël, është një femër mjaft tërheqëse dhe e bukur.

E kemi fjalën për këngëtaren Elvana Gjata, e cila së fundmi ka befasuar me fotot e publikuara në llogarinë e saj në Instagram.

Elvana është shfaqur me bikini të bardha dhe atlete, kur në pah ka nxjerrë format e tonifikuara.

Në superformë dhe me fytyrën që i buzëqesh, Elvana duket e mrekullueshme në këtë rishfaqje, ndërsa kanë qenë të shumta pëlqimet dhe komentet pozitive.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje