Kontrollet policore, ja të arrestuarit

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Zbardhen emrat e të arrestuarve nga Policia për rastet kryesore të goditura gjatë kontrolleve të shtuara.

I arrestuar në Tiranë është Sokol Troka (Zeka). Ai ka nga Gjykata e Fierit një masë arresti me burg për shkak se akuzohet për vrasje në rrethana cilësuese dhe armëmbajtje pa leje, por edhe për falsifikim dokumentesh pasi u ka dorëzuar policëve një kartë identiteti falco

Flamur Zalla është i arrestuari për 203 kg drogë në Zallë të Fushë-Krujës, ndërkohë që 2 djemtë e tij janë në  kërkim.

Ndërsa Gentian Sula u kap në Elbasan duke transportuar 8 sirianë.

Aurel Alarupi në Korçë gjithashtu u kap me 3 klandestinë të huaj.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje