Fotoja e Jennifer Lopez që po mahnit fansat e saj

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Jennifer Lopez është një nga ikonat e muzikës dhe bukurisë në të gjithë botën. Edhe pse është 51 vjeç ajo ka një trup në super formë dhe bukuria e saj nuk është vyshkur për asnjë moment.

Së fundmi, ajo ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram me një foto. Këngëtarja ka pozuar me bikini buzë detit dhe ajo që bie më shumë në sy është trupi perfekt.

“Ndjenja e artë e momenteve të fundit të verës”, ka shkruar këngëtarja.

Nëna e dy fëmijëve, Lopez i kushton një rëndësi të madhe trupit duke frekuentuar palestrën.

Ajo së bashku me të fejuarin Alex Rodrigues janë të pasionuar pas ushtrimeve fizike dhe nuk e lënë kurrë pas dore paraqitjen e tyre të jashtme.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje