Shkon tek vjerri, tenton vetevrssjen 31 vjecari

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Në fshatin Zhupan, Fier, shtetasi Elton Metaj 31 vjeç, rreth orës 22:30 ka shkuar në oborrin e banesës së vjehrrit të tij dhe me një armë automatikë kërcënon se do vrasi veten.

Në vendgjarje janë shërbimet e policisë te cilët po negociojne me këtë shtetas për vetëdorëzimin pa pasoja.

Nuk ka persona të lënduar dhe as të marë peng. Familjarët janë evakuar nga banesa nga forcat policore të DVP Fier.

Drejt vendit të ngjarjes janë nisur forcat Renea të specializuar për të negociuar.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje