Luan Baçi publikon formularë të plotësuar me emra, ID dhe numra telefoni.

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Fier – Dalin provat e përfshirjes së administratës në zgjedhje në Fier. Formularë të plotësuar me emra, ID dhe numra telefoni. PD: Të gjithë për ndjekje penale. Ndryshimin nuk e ndal dot asgjë! Luan Baçi deklaratë për mediat. Baçi pohonë se dy emrat e parë që kanë shpërndarë e kan dhënë urdhër për shpërndarje e mbushje formulari është Mirela Mitro dhe Armando Sunasgi

Be the first to comment

Lini një Përgjigje