Ja çfarë mund të bëni me xhinset e vjetra

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Keni një palë xhinse të vjetra? Mos i hidhni!

Me rastin e ndryshimeve të stinëve të vitit ju zëvendësoni fanellat dhe xhemperët apo xhinset për funde dhe hasni në një palë xhinse të cilat aq gjatë i keni ruajtur, mirëpo, për shkak të qëndrimit të gjatë kanë humbur ngjyrën, ndërkaq juve ju bëjnë vetëm më shumë kaos dhe ju zënë vend në dollap.

Në vend që t’i hidhni, mendoni se çfarë do të mund të bëni me to, por nëse ju mungon pak imagjinatë dhe kreativitet, ja këto këshilla praktike dhe të thjeshta, transmeton Telegrafi.

E gjitha që ju duhet, pos xhinseve të vjetra, janë gërshërët, gjilpëra dhe peri, por nëse nuk jeni edhe aq të shkathët me mjetet për qepje, mund të përdorni ngjitësin.

Bëni përparëse atraktive, jastëk të vogël për gjilpëra, kuletë apo mbajtës për vegla dhe jepni gjallëri dhe jetë të re xhinseve të vjetra.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje