Arbenita, set të ri fotografish, tregon linjat

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, është ndër më të pëlqyerat në fushën e modelingut.

Bukuroshja brune deri më tani ka grumbulluar mijëra fansa, të cilët po e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme.

Kështu, ajo përmes rrjeteve sociale po mban të informuar 563 mijë ndjekësit përmes postimeve të ndryshme.

Në një të fundit, Arbenita ka treguar në dukje për një mbrëmje, ndërsa në fokus ka vënë të pasmet e tonifikuara.

Me një veshje të zezë e të ngushtë, ajo çka ka rënë në sy është pjesa e prapme e hapur që i zbulonte pjesë të trupit.

Së fundmi, ajo është përballur me akuza të operacioneve plastike, ndërsa në rrjet ka qarkulluar në fotografi e saj para dhe pas.

Një gjë të tillë ajo e ka refuzuar, duke e kërcënuar publikisht personin përgjegjës që shpërndarjes së imazhit.

View this post on Instagram

Night out🍤 @rawshalondon

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

View this post on Instagram

Might delete these later 🖤

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

View this post on Instagram

It's okay if all you did today was survive. 🌊

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

View this post on Instagram

@fashionnova fashionnovapartner 🧉

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

View this post on Instagram

Certified freak, 7 days a week..💦

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Be the first to comment

Lini një Përgjigje