Gjyqtarja e futbollit, por ja si duket në plazh

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Me fillimin e gushtit kanë filluar pushimet për një pjesë të mirë të njerëzve, të cilët presin të ekspozojnë trupin në diellin përvëlues e të freskohen në ujërat e freskëta të plazheve më të bukura.

Pas një sezoni të vështirë nga çdo aspekt, si futbollistët dhe gjyqtarët kanë filluar pushimet. Ajo që ka tërhequr shumë vëmendje, është asistentja e FIFA-s, Erinda Kume.

eri.jpg

Gjyqtarja e futbollit ka postuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet me bikini. Erinda duket në një formë të shkëlqyer, teksa bien në sy linjat e saj perfekte.

erin.jpg
erinda.jpg

Be the first to comment

Lini një Përgjigje