Anxhelina në Shqipëri, provokon me pozat në bikini

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Anxhelina vjen me një seri imazhesh joshëse.

Anxhelina Hadërgjonaj ka qenë një nga emrat më të përmendur gjatë këtyre muajve të nxehtë vere, me postimet që po i bën.

Këngëtarja/modelja e cila po i shijon pushimet Shqipëri, ka ndarë një seri imazhesh të reja në bikini ku shfaqet në formë të përkryer trupore.

Natyrisht që në këto imazhe nuk mungojnë as komplimentet e fansave dhe miqve të saj për një paraqitje kaq brilante.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje