Si sirenë… një pozim ndryshe i Klaudia Pepas

HERMES, agjensi udhëtimi

Balerina e njohur, Klaudia Pepa, është shumë e dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht në Instagram, ku ndan dhe foto me ndjekësit nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Klaudia jeton prej vitesh në Itali, ku edhe ka zhvilluar karrierën e saj.

Së fundmi balerina ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet si sirenë.

Ajo ka pozuar pranë pishinës e veshur si sirenë dhe duket tejet joshëse.

“A besonti tek sirenat?” shkruan Klaudia krahas postimit të saj./newsbomb

Screenshot_25.png

Be the first to comment

Lini një Përgjigje