Dje u var një 60 vjeçar në Varibop

Fier – Vetvaret ne pemen prane kasollen pas shtepise 60 vjecari. Policia e ka konfirmuar sot kete lajm pas interesimit te Alb365

B Sherifaj 60 vjec i martuar banor i fshatit Varibop njesia administrative Cakran eshte gjetur i vetvarur ne pemen prane kasolles pas baneses ku ai jetonte me bashkeshorten e femijet. Lajmi konfirmohet nga banore te fshatit qe kane qene pjesmarres ne ceremonine mortore te 60 vjecarit te cilet pohuan se 60 vjecari ka pasur probleme me shikimin dhe mund te kete kaluar ndonje krize nervore per shkak te semundyjes se rende qe vuante prej vitesh.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje