Rama – Qytetarëve: Mbani maskat në ambinetet e mbyllura

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Kryeministri Edi Rama u bën thirrje qytetarëve që të mbajnë maskat, si masë kundër frenimit të përhapjes së COVID-19.

Përmes një postimi në “Facebook”, Rama u kërkon qytetarëve që në ambientet e mbyllura të përdoret maska, për të mbrojtur veten dhe të tjerët.

MESAZHI I RAMËS
MIRËMËNGJES 

dhe me lutjen për mbajtjen e maskës në mjedise të mbyllura, që të mbroni veten, familjen, të afërmit dhe të tjerët rreth jush, ju uroj një ditë të mbarë

#ShëndetiMbiTëGjitha

Be the first to comment

Lini një Përgjigje