Aksident në Levan – Tepelenë, BMW përplaset me zetorin, 2 të plagosur

HERMES, agjensi udhëtimi

aksident

Një aksident I rëndë është regjistruar para pak minutash në  autostradën  Levan-Tepelenë. 2 mjete një  makinë bujqësore  dhe një makinë tip BMV janë përplasur duke lënë të lënduar 2 persona të cilët fatëmirësisht janë jashtë rreziku për jetën.

Aksidenti ka qënë mjaftë I fuqishëm sa mjeti bujqësor zetor është  kthyer. Aktualisht në vendngjarje ka shkuar  ambulance ndërsa  makina e Policisë prej 15 minutash nuk ka mbërritur ende dhe kjo për shkak të terenit të thyer nga Ballshi për të shkuar në këtë aks ku ka ndidhur aksidenti

Policia ka shkuar ne vendgjarje dhe ka normalizuar trafikun per shkak te aksidentit por dhe po heton se cili ka qene shkaku i ketij aksidenti

Be the first to comment

Lini një Përgjigje