Rita Ora një turiste e keqe dhe harruese e terminëve

“Mund të jem turistja më e keqe në botë…kjo është gjithçka që kam”. Rita Ora është parë para Sacre-Coeur në Paris derisa ka pranuar se ajo kishte humbur një vizitë sepse kishte harruar terminin

Rita nuk është e panjohur për fotografi të mrekullueshme derisa udhëton rreth botës si një yll i muzikës pop.

Rita Ora (29) ka pozuar jashtë Montmartre të bazilikës së Sacre-Coeur disa fotografi në Instagram, derisa ka pranuar se nuk kishte arritur në kohë për të bërë një vizitë të zakonshme.

“Mendoj se jam turistja më e keqe në botë. Mund të dal nga makina për të bër ënjë foto të shpejt. Kjo jam unë”, ka thënë Rita derisa kishte dalë nga makina dhe kishte bërë fotografitë.

Rita përsëri ka qenë e veshur me stil derisa ka pasur të veshur një këmishë asimetrike me xhinse.

Ajo ka treguar stilin e saj të ri prej biondine derisa ka theksuar buzëkuqin e saj si pjesë e dukjes së saj të re. /GazetaExpress/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje