Takimi Rama – Hajdari, rezultati nul

Sot është mbajtur takimi i dytë i kryeministrit Edi Rama me të ashtuquajturën opozitë parlamentare. Tema e takimit kanë qenë kërkesat e opozitës për lista të hapur dhe ndalimin e koalicioneve. Disa nga këto kërkesa, sot më herët janë prezantuar dhe nga Edi Rama në mbledhjen me krerët e bashkive. Të dyja palët janë në një mendje, por deputetja Rudina Hajdari tha se në takim nuk është vendosur asgjë.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje