Bie nga pema, vdes kasapi

Një 62- vjeçar me profesion kasap ka ndërruar jetë pasi ra nga pema teksa priste dru.

Avdul Marko është viktima e aksidentit tragjik në Grykën e Këlcyrës. Merko priste degët e pemëve dhe në një prej tyre ka rrëshkitur ku për pasojë nga përplasja me tokën ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje