Majko: Unë nuk do ta padisja Ramush Haradinaj

I ftuar në “A-Show” në Syri TV, ministri I diasporës Pandeli Majko ka komentuar situatën më të fundit në Kosovë dhe vizitën e fundit të Edi Ramës në Prishtinë.

Ditën e sotme u përhap lajmi se kryeministri Edi Rama do të tërheqë padinë ndaj ish kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. I pyetur nga Adi Krasta nëse edhe Majko do të bënte të njëjtin akt që bëri edhe kryeministri, ai u shpreh i prerë: “As që diskutohet që jo”.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje