69 të infektuar me koronavirus, dy raste në Fier

Gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 69 persona. Një ditë më parë ishin 64 persona.

Ministria e Shëndetësisë thekson se vijon të ketë shtrime në spitalin infektiv ku aktualisht po trajtohen 84 pacientë.

Ne Fier kanë qënë dy raste, një grua në Patos dhe një burr në Seman. Dje ne Fier nuk ka pas asnjë rast me covid-19.

Dita e djeshme u mbyll me tre viktima të tjera për shkak të Covid-19 duke e çuar në 59 numrin në total.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje