Aksidenti Mbrostar – Levan, një i plagosur

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Nje aksident automobiliatik ka ndodhur ne autostraden fier dermenas ne bypass kete te djele.


Jane perplasur dy mjete ka patur te plagosur jashte rrezikut per jeten.
Policia ne vendngjarje stabilizoi dhe qarkullimin rrugor qe u bllokua per shkak te aksidentit

Be the first to comment

Lini një Përgjigje