Paloka: Ka thënë kaq shumë gënjeshtra Rama sa as vetë si mban mend

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Kryeministri Rama vazhdon të mashtrojë paturpësisht shqiptarët me vepra imagjinare të cila i ndërton vetëm në realitetin e tij, pasi qytetarët vazhdojnë të mos shikojnë asgjë të tillë.

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka postuar nëpërmjet një video mashtrimin e Ramës me aeroportin e Kukësit i cili edhe sot nuk është hapur.

‘Për 7 vjet me radhë tha kaq shumë gënjeshtra sa nuk i mban mend as vetë.

Ndërtoi kaq shumë aeroporte, rrugë dhe shkolla në 3D sa në vitin e shtatë të keqqeverisjes, nën efektin e oligarkisë ka nisur të jetojë në realitetin virtual.

Sepse në të vërtetë s’ka ndërtuar as një metër rrugë, asnjë aeroport dhe asnjë vepër publike.

Kryeministri 3D ndërkohë që varfëron shqiptarët ofron vetëm propagandë bajate dhe premtime që kur si bëri për 7 vjet vetëm një mendje e semurë mund të besojë se do ti bëjë në 7 muaj!

Be the first to comment

Lini një Përgjigje