Ylli i La Ligës s’mund të rrijë larg të dashurës

Vazhdon me doza të larta lumturie historia e dashurisë mes blogeres Marta Diaz me anësorin e djathtë të Sevillas Sergio Regulion.

Bukuroshja 19-vjeçare ndiqet nga 2,1 milionë fansa në Instagram.

Një vit më parë çifti doli zbuluar para mediave dhe që nga ajo kohë futbollisti i dalë nga akademia e Realit dhe Marta Diaz janë të pandarë nga njëri-tjetri.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje