Dafina Zeqiri provokuese në pozat e reja

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, po tregohet gjithnjë e më shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo i mban çdo ditë të azhurnuar fansat me fotografi të ndryshme nga jeta e saj përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, Dafina ka realizuar një set të ri fotografik, ku është shfaqur mjaft tërheqëse në bikini të verdha.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

E mbështjellë me një xhaketë prej pelushi, këngëtarja vuri në pah linjat e saj trupore, ndërsa theksoi tatuazhet e shumta përgjatë trupit.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Ajo nuk ka bërë të ditur nëse imazhet në fjalë janë shkëputje nga xhirimet e ndonjë projekti të ri muzikor, megjithatë fotografitë janë pëlqyer e komentuar në masë të madhe nga fansat.

Dafina është gjithashtu në përgatitje e sipër të albumit të saj më të ri, të cilin shpreson ta nxjerrë në shitje për fansat së shpejti.

Projekti i fundit muzikor i saj mbetet kënga “A je pendu”, e cila është publikuar gjatë pandemisë dhe është pritur mirë nga fansat. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje