Plagoset një 22 vjeçar me thikë, dyshohet autore një femër

Një 22-vjeçar ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Vlorës, pak minuta më parë. 

Mësohet se i riu është plagosur në këmbë me thikë, nga disa persona të paidentifikuar. Burime paraprake pohojnë se autore mund të ket qënë një femër.

I riu është dërguar në spitalin e Vlorës, për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje