Vetvaret në tualetin e burgut 51 vjeçari nga Mallakastra

Vari vetën me cërcaf dhe ndërron jetë në spital një i burgosur.

I burgosuri ndodhej  në paraburgim në burgun Fier. 51 vjeçari quhet Bilbil Zekaj dhe është nga fshati Kutë i rrethit të Mallakastrës

Menjeherë është ndërhyrë me polici dhe ambulancë por fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Mësohet se 51 vjecari ndaluar per trafik te lendeve narkotike. Ai eshte vetvarur ne tualetin e burgut, Më pas ai  ështe derguar me shenja jete ne spitalin Fier Aty ka nderruar jete edhe pse mjeket i kane dhene ndihmen e pare

Be the first to comment

Lini një Përgjigje