Covid-19/ Ja si dolën testet tek Juventus

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Juventusi vijon përgatitjet në grupe të vogla që nga kjo fundjavë. Ditën e sotme grupit i janë bashkuar Matuidi dhe Sami Khedira në Continassa.

“Corriere dello Sport” gjithashtu ka konfirmuar se janë kryer sërish testime për të gjithë futbollistët dhe stafin, teksa rezultatet kanë qenë negative.

Një e dhënë pozitive, pasi kujtojmë se në ekipin torinez në mars ishin pozitiv Rugani, Matuidi dhe Dybala. Lojtarët amerikano-jugor ndërkohë do të bashkohen në stërvitje që nga dita e nesërme

Be the first to comment

Lini një Përgjigje