PSG-ja konkurrencë Barcelonës për yllin e Juventusit

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Miralem Pjanic do të largohet nga Torino me shumë mundësi në afatin kalimtar të verës.

Futbollisti boshnjak kërkon të largohet nga skuadra torineze dhe dëshiron të realizojë ëndrrën e tij për të luajtur me Barcelonën.

Katalonasit kanë shfaqur interes për të, por së fundmi në garë është futur dhe ekipi i PSG-së.

Drejtori Leonardo ëndërron të formojë një dyshe në mesfushë me Verratin dhe Pjanicin. Një mesfushë yjesh, prandaj ka nisur dhe sulmin drejt tij.

Juventusi mund të jetë më i fituari në këtë pikë, pasi synon që të shesë sa më shtrenjtë mesfushorin boshnjak.

Boshnjaku është nën kontratë deri në vitin 2023 me Juventusin.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje