Enca tund gjoksin karshi lokalit dhe çudit Tiranën

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar edhe njëherë asetet e saj

Për këtë ajo ka zgjedhur kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranën derisa është parë me një fustan të zi.

Këngëtarja defilon dhe tregon gjoksin e saj bombastik derisa pa modesti e quan vetën “yll”.

Ndryshe, reperja Rina Balaj e ftuar sot në Televizionin 7 ka treguar se janë gati për të publikuar një këngë të re bashkë me Encën.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje